fbpx

O nás

Společnost Cars4people.cz se postupně vyprofilovala do pozice silného hráče na trhu přepravy osob a jídla. Jsme partnerem pro digitální platformy, vytváříme prostor pro vlastní projekty a profesionálně zvládáme obsloužit naše dlouhodobé privátní klienty.

Naše Hodnoty odrážejí to, co je pro nás důležité. Tvoří závazný rámec chování pro všechny naše zaměstnance a spolupracující subjekty, určují směr našeho každodenního jednání s klienty, obchodními partnery a v neposlední řadě i v rámci firemní týmové spolupráce.

 

„F“ Fairplay

Jsme profesionálové a stejně tak se chováme k našim zaměstnancům, klientům i partnerům. S úctou, respektem i pokorou. Dodržujeme veškeré zákony a vyhlášky, které náš obor podnikání formují. Do všech interních i externích vztahů vstupujeme jako čestný, důvěryhodný, loajální a respektovaný partner. Vytváříme pozitivní povědomí o společnosti C4P, kvalitně odvedenou prací, při níž úročíme své znalostmi a bohaté zkušenosti.

„K“ – Kvalita

Naše vozy jsou maximálně do jednoho roku stáří, pravidelně servisována a každý týden kontrolována. Díky tomu dokážeme udržet vysoký standart služeb naší společnosti a našim klientům nabídnou kvalitní a pohodlnou přepravu.

„I“ – Inovace

Trh se vyvíjí enormní rychlostí a proto se nebojíme do budoucnosti investovat. Aktivně hledáme nové možnosti, technologie a směry, které nám umožní být o krok napřed. Snažíme se neustále zvyšovat přidanou hodnotu všech našich činností zaváděním inovativních způsobů řešení a nových technologických postupů. Pro své obchodní partnery chceme být nepostradatelným spoluhráčem, který efektivně využívá znalostí a zkušeností vlastních zaměstnanců v symbióze s vyspělými technologiemi.

Staňte se naším řidičem! Vice informací naleznete na stránce Práce nebo Rozvoz.

Poslední aktualizace: 28. května 2020