fbpx

Reklama

Auto reklama patří k jednomu ze stále oblíbenějších druhů reklamy, vhodných pro krátkodobé reklamní kampaně podporující nové produkty či ji lze využít pro dlouhodobou strategii při posílení Vaší značky.

Viditelná auto reklama na nových vozech v Praze

Auto reklama je hojně využívána především v západní Evropě a USA a postupně se díky svému vizuálnímu zpracování na vozidlech aut pohybujících se mezi širokou veřejností stala stále více rozšířeným druhem reklamy i u nás v ČR. 

Naše společnost disponuje flotilou nových automobilů jejichž stáří je maximálně 1 rok. Vizuální zpracování reklamy právě na těchto vozech Vašemu produktu či službě zajistí pozornost, kterou si zákonitě zaslouží.

Rozdíl mezi reklamou na vozech taxi a na našich autech je právě v tom, že reklama nebude viditelně spojována s taxi službou. Všechny vozy v naší flotile jsou reprezentativní a procházejí pravidelnou kontrolou stavu jedenkrát týdně. Reklama vám tak rozhodně neudělá ostudu.

Auto reklama je bezkonkurenční komunikační nástroj

Vozidla opatřená reklamou od naší společnosti patří mezi bezkonkurenční komunikační nástroj, který může oslovit velké množství úzkého spektra cílových zákazníků. Toho lze snadno docílit tím, že se vozidla zdržují na velice frekventovaných místech v různých částech města. Reklama na vozidlech je tak viditelná nejen u lidí, kteří vozidla využívají za účelem vlastní přepravy (smluvní přeprava osob), ale zasaženi jsou i kolemjdoucí, projíždějící vozidla a celá řada dalších potencionálních zákazníků. Pro více informací o možnosti přesného cílení a způsobech reklamy nás kontaktujte.

Jde o unikátní a hodnotnou investici, která umísťuje sdělení na dynamičtějších místech, než kdykoliv předtím a dokáže oslovit tisíce potencionálních zákazníků, na rozdíl od předražených billboardových poutačů.

Cílená reklama

Reklama umístěná na našich vozidlech umožňuje díky nenáročné instalaci a přesně naplánovanému cílení zasáhnout velkou skupinu potencionálních zákazníků za minimální náklady a s vysokým efektem. Reklama na našich vozidlech může být využita ke krátkodobé i dlouhodobé propagaci jednotlivých produktů, služeb či posílení povědomí o Vaší značce v Praze, zcela novou a netradiční formou.

Přehled typů vozidel

  • Škoda Superb L&K 2018
  • Škoda Rapid 2018
  • Škoda Octavia 2018
  • Škoda Karoq 2018

Proč my?

  • Každý náš automobil najezdí v rámci Hlavního města Prahy v průměru 2000 km/týden. 
  • Všechny automobily jsou v perfektním stavu, vždy čisté a bez žádných dalších reklam.
  • Stav a čistota reklamy na vozidle jsou minimálně jednou týdně kontrolovány. 
  • Všechna vozidla jsou nová a poutají pozornost. 
  • Jsme majiteli všech vozidel a ručíme za kvalitu. 
  • V srpnu 2018 máme 70 vozů, do konce roku jich bude 160.

Jak vypadá reklama na  našich vozidlech?

Zde se jedná o transparentní okenní fólii použitou jako reklamní poutač. Tato forma reklamy má oslovit nejen účastníky veřejné dopravy. Informace se tak dostává do výšky očí ostatních řidičů i chodců a věřte, že v běžném provozu, kolonách a dopravních zácpách zaujme nejedno oko a dostane se do podvědomí veřejnosti. Zde náhled. 

Pokud máte zájem o inzerci, vyhotovíme pro vás individuální kalkulaci. Kontaktujte nás na emailu jakub@cars4people.cz nebo na telfonu +420 605 453 785

Poslední aktualizace: 31. srpna 2018