fbpx

Cars4people Vám nebo Vaší rodině nabídne pohodlnou a stylovou přepravu s osobním řidičem. Ať už na pracovní schůzku, na večeři, do klubu, divadla či kina. Osobní řidič je Vám vždy nápomocen s veškerými zavazadly. Využíváme pouze nové, kvalitní a bezpečné vozy. Samozřejmostí je 24-hodinový servis v Praze a v zahraničí. Rovněž se postaráme o přepravu Vašich obchodních partnerů a zahraničních firemních návštěv mezi letištěm, hotelem a Vašimi pobočkami nebo kamkoliv si budete přát. Cena je vždy předem stanovená a nemusíte se tak bát, že zaplatíte více než musíte.

Cars4people Vám nabídne pohodlnou a bezpečnou přepravu mezi pražskými hotely a letištěm Václava Havla. Řidič na Vás počká v příletové hale s cedulkou nebo jinde podle domluvy, je vždy nápomocen s veškerými zavazadly a dotazy týkající se Vaší cesty. Přepravu mezi letištěm a hotely nabízíme jednotlivcům, malým (max. 4 osoby) i středně velkým (max. 10 osob) skupinám. Cena je vždy předem stanovená a nemusíte se tak bát, že zaplatíte více než musíte.

Chcete navštívit některé z nejvýznamnějších míst české historie? Není problém, Cars4people Vám nabídne pohodlnou a bezpečnou přepravu z a na tato krásná místa. Přepravu mezi místy v ČR a zahraničí nabízíme jednotlivcům, malým skupinám (max. 4 osoby) i středně velkým skupinám (max. 10 osob). Objevte některá z těchto krásných míst už teď!